Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Dobieszewko

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Zielin(Dobieszewko + 20 km)

495 000 zł140 m² 3 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 665 m²

Dom + garaże + budynki gospodarcze / inwestycja / biznes Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z potencjałem Zielin, ul. Kwiatowa, tylko 30 minut od Słupska! Przestronny dom o powierzchni 140.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Niewierowo

Niewierowo(Dobieszewko + 21 km)

150 000 zł1 129 m² 132,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję działkę budowlaną w miejscowości Niewierowo, 1129 m , 6 km od Słupska Na sprzedaż nieruchomość gruntowa nr 611/3 o powierzchni 1129 m2, położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Laskowo

Laskowo(Dobieszewko + 18 km)

164 400 zł1 644 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka nr 130/33 o powierzchni 1644 m 2 w Laskowie, gmina Szamocin. Bardzo dobry dojazd z drogi nr 191 Chodzież- szamocin. Odległość do Szamocina 2 km.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Kiepury

Słupsk(Dobieszewko + 19 km)

629 000 zł59,37 m² 10 594,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,37 m , położone na popularnym osiedlu Zachód w Słupsku, przy ul. Kiepury jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro umeblowane, ul. Kilińskiego

Słupsk(Dobieszewko + 19 km)

27,78 zł/m²144 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowo-biurowy o powierzchni 144 m , położony w Słupsku przy ul. Kilińskiego 2, na I piętrze. To przestrzeń, która daje realne możliwości rozwoju Twojego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią(Dobieszewko + 25 km)

350 000 zł855 m² 409,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości oferują na sprzedaż działkę o powierzchni 855 m , położoną na obrzeżach Nakła nad Notecią, w lokalizacji łączącej spokój z doskonałą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Skargi

Nakło nad Notecią(Dobieszewko + 25 km)

299 000 zł64 m² 4 671,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne i bardzo dobrze zaprojektowane, 3 pokojowe, mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 2. piętrze w budynku zlokalizowanym w samym centrum Nakła nad.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Strzelino

Strzelino(Dobieszewko + 25 km)

219 000 zł3 595 m² 60,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, strzelino, gm. Słupsk, 219.000,-PLN Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 43/5 o powierzchni 3595 m2. Działka położona przy głównej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią(Dobieszewko + 25 km)

2 400 000 zł18 506 m² 129,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dobre Nieruchomości polecają: działka z bez problemowym dojazdem dla samochodów ciężarowych, zlokalizowaną w strefie przemysłowej. Działka znajduje się bezpośrednio przy drodze Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Dobieszewko

Dobieszewko,pomorskie

70 000 zł55 m² 1 272,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w bloku, tzw czworak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Słupsk(Dobieszewko + 19 km)

450 000 zł93 m² 4 838,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 93 m w centrum, obecnie podzielone na dwa niezależne lokale mieszkalne i wynajmowane - gotowa inwestycja przynosząca dochód od pierwszego.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij